BeCrazy

NOWE FORUM FORUM.BRAVETS.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

NOWE FORUM FORUM.BRAVETS.pl!!!!! LEPSZE, NOWE

#1 2015-06-28 13:28:23

ReduX
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-28
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

[2 ETAP] Podanie ReduX

Czy posiadasz VIP: Jeszcze nie
Twój nick: ReduX
Twoje imię: Tomek
Twój wiek: 19
Jak długo grasz w Minecrafta?: 3-5 lat z przerwami
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Jeśli chodzi o czas dzienny to jestem w stanie być o każdej porze na serwerze, jeśli chodzi o wszystkie serwery jakie grałem to jest ich bardzo dużo a co za tym idzie spora ilość czasu poświęcona na serwerach
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Nie długo , przekonał mnie do niego jeden z filmów na YT
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Jak napisałem wyżej mogę być o każdej porze na serwerze, poza świętami itp.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Tak naprawdę serwer i jego wady poznaje się w trakcie gry więc jeśli przyjdzie mi coś co można było by zmienić, polepszyć to na pewno jakoś się postaram pomóc
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Byłem Administratorem/Właścicielem/Współwłaścicielem/Pomocnikiem wiele razy i nie jednokrotnie wyciągałem serwery o niskim poziomie grywalności na poziomy po 100+ osób na serwerze ( dla mnie liczy się szacunek i podejście do ludzi, czego również oczekuję wobec mojej osoby)
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Co do tego pytania odpowiem tak komendy do każdego pluginu można znaleźć w necie jest tego ogrom, moim zdaniem osoba startująca na jakąkolwiek range serwera mc powinna znać średnio 25% komend w MC,
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: Tak nie jednokrotnie jak napisałem wyżej pełniłem różne funkcje i to nie tylko w branży MC lecz również Cs , pluginy , skrypty jak również mody nie są mi obce , dodam również że znam się na tworzeniu stron www , pod forum czy funpage
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Oczywiście z tym nie ma najmniejszego problemu
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Myślę że wystarczająco można wywnioskować z w/w zdań które napisałem, powiem jeszcze tyle że jestem osobą uczciwą (tempie chamstwo),  zawsze odwdzięczam się tym czym inni darzą mnie, jeśli ktoś jest na poziomie i potrafi docenić każdą pracę ja odwdzięczam się tym samym

Pozdrawiam ReduX :]

Offline

#2 2015-06-28 13:32:17

Persew
★ HeadAdmin ★
Dołączył: 2015-06-10
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 38.0

Odp: [2 ETAP] Podanie ReduX

Zgłoś się do mnie na teamspeak3 ip: bravets.tsdns.pl
Masz na to 7 dni od napisania tego posta.

Offline

#3 2015-07-06 10:55:02

MatsonPL
★ HeadAdmin ★
Dołączył: 2015-06-10
Liczba postów: 29
MacintoshSafari 534.59.10

Odp: [2 ETAP] Podanie ReduX

Dajemy ci jeszcze 7 dni ale po tym czasie podanie zostanie odrzucone.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gamescraft - coc - cs-demoni - metin2mody - wylegarniagrekona